פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | yogev

הפיקסל של yogev

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 9 שבועות 2 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010

עדכוני בלוג אחרונים

מה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים ללמוד לימוד עיצוב גרפי ולימודי צילום?

שוק התעסוקה משתנה ללא הרף, ואחת המגמות היותר בולטות בו הוא הגידול בביקוש לאנשי מקצוע מיומנים בתחומים שנדרשת בהם גם יצירתיות - דוגמת עיצוב גרפי וצילום. בהתאם הן לימודי עיצוב גרפי והן לימודי צילום הם שני אפיקים מומלצים למי שרוצה ליהנות מקריירה מאתגרת, מעניינת ומספקת מאוד, ועל-מנת שהלימודים אכן יהוו קרש קפיצה אפקטיבי לקריירה שכזו חשוב לבחור אותם באופן מושכל.

מה תלמד בקורס עיצוב גרפי?

הלימודים בקורס שמים דגש על הסמכה לעבודה בתוכנות המקובלות, לצד ידע תיאורטי בנושא העיצוב. צבירת ניסיון ביצירת קמפיינים וגיבושם לתיק עבודות מגוון, הוא תנאי נוסף לבחירת קורס מקצועי בתחום זה

איך עיצוב נכון יכול לשפר המרות בדף נחיתה

במידה וכל אחד מכם ידע לפעול בצורה אחראית וזאת כאשר הוא מקדיש לעיצוב נכון של דף ההמרה את כל תשומת הלב הדרושה אזי יהיה ניתן להבטיח מצדו כי ההמרות יהיו בשיא. הרי דף המרות אשר מאופיין בעיצוב מרשים צפוי להיות כזה שימשוך הרבה יותר תשומת לב וזאת כאשר הגולש הממוצע ירצה להישאר בו הרבה יותר זמן עקב כך. אז שימו לב כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה וזאת לשם השגת מבוקשכם ועל הצד הטוב ביותר שישנו.

איך לעצב משחקי מחשב וקונסולות?

 

תמיד חלמתם לשחק במשחק שאתם יצרתם?

היכולות של בית דפוס

שירותי דפוס ניתנים על ידי עסקים בכל רחבי הארץ והם מתאימים לקהל יעד מגוון במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. על מנת לנצל בצורה נכונה את השירותים הקיימים כדאי להכיר את יכולות בתי העסק ולבחור אותם היטב