פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | חברת תוכנה לפיתוח ועיצוב אפליקציות

חברת תוכנה לפיתוח ועיצוב אפליקציות

פיתוח ועיצוב אפליקציות ללא ספק הוא הדור הבא, ונראה כי כל אחד יכול באופן חופשי להיכנס לגוגל סטור ולמצוא מגון רב של אפליקציות לטובת שימוש נוח ויעיל ביום יום. ישנם סוגים שונים של אפליקציות, חלקם בקטגוריית המשחקים, חלקם לשימוש יומיומי נוח כדוגמת אפליקציות של בנקים ומוסדות, חלקם להזמנת תורים למסעדות או טיפולים שונים, חלקם לטובת קבלת מידע כמו אתרי חדשות וחלקם לעדכונים שונים.

מה שבטוח שלכל אחד מאיתנו יש כמה וכמה אפליקציות שימושיות המסייעות לו בתחומים שונים ביום יום. את האפליקציות ניתן לפתח ולעצב באמצעות חברת תוכנה המתמחה בפיתוח אפליקציות. חברות אלה מחזיקות במתכנתים המכירים היטב את התחום ובמעצבים גרפים ייעודיים האחראים על עיצוב גרפי לאפליקציות.

כיצד בוחרים חברת מוכנה לפיתוח אפליקציות?

בחירת חברה לפיתוח ועיצוב אפליקציות היא לא עניין של מה בכך ודורשת בחינה קפדנית של הפרמטרים החשובים שלכם לצד מקצועיות החברה על מנת לקבל תוצר סופי מושלם. מדובר בתהליך עבודה של ממש הדורש ידע מקצועי רב בכל שלב ושלה, החל מתכנון ואפיות של האפליקציה, דרך פיתוח מקצועי של הקוד וכל בעיצוב מרשים ושימת לב לחוויית המשתמש שתאפשר לגולשים לבצע שימוש נוח באפליקציה ובכלל לאפשר לחברה המזמינה את האפליקציה ליהנות מהגדלת רווחים או לאפשר ללקוחותיה ליהנות משירותים שונים המתבצעים דרך האפליקציה.

שלבי העבודה על חברת תוכנה

תכנון ואפיון

בשלב הראשוני על החברה להכיר היטב את מטרת האפליקציה, את הצרכים של הלקוח ושל הגולש, לבדוק אפליקציות של מתחרים ובכלל להסתכל על התמונה המלאה כדי להכיר מקרוב כיצד הדברים יעבדו. לאחר הכרת המטרות והדרישות, מתחיל שלב האפיון שבו משרטטים את מבנה האפליקציה כדי לראות בצורה מוחשית כיצד הדפים יראו וכך לבצע שינויים שונים עד לקבלת התוצאות הרצויות.

ביצוע ופיתוח

לאחר אפיון האפליקציה מעבירים את האפיון והתכנון למפתח שהוא למעשה מתכנת המכיר היטב את התחום. תפקידו להיצמד לאפיון ולעשה לבנות באת האפליקציה על פי האפיון הקיים. בלשה זה יהיה מעורב מנהל הפרויקט שינחה את המפתח כיצד לפעול ולהגיע לתוצאות המדויקות ביותר.

עיצוב האפליקציה

עיצוב הוא השלב החשוב ביותר, כיוון שללא עיצוב המרשים האפליקציה תהיה משמימה ולא מזמינה. מטרת המעצב להפיח חיים באפליקציה ולאפשר לכל גולש להיות מחוויית משתמש טובה ושימוש נוח באפליקציה. מעצב שהוא גם מאפיין חוויית משתמש יוכל לקחת את העיצוב לכיוונים שונים וליצור אפליקציה מרשימה, כזאת שנוח לתפעל אותו.

בדיקות איכות

לאחר הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, יש צורך לבצע בדיקות איכות, שזאת התמקצעות בפני עצמה. בודק תוכנה יעבור על האפליקציה והדפים הפנימיים ויבדוק שאכן האפליקציה פועלת כראוי, ואם לא הוא יעביר דוח מסודר של שגיאות לפיתוח כדי שיסדרו כל תקלה. השלב הסופי הוא העלייה של האפליקציה לגוגל סטור.