פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

תוכנת פוטושופ - Photoshop

תוכנת פוטושופ - Photoshop הינה תוכנת עיבוד גרפית המאפשרת עיצוב תמונות, בניית אתרים וככלי הכרחי למעצבי דפוס ואינטרנט. התוכנה נחשבת יעילה ומקצועית מאוד.
תוכנת הפוטושופ פותחה ע"י חברת אדובי מערכות ולאחרונה יצאה הגרסה ה – 12 שלה CS5 .

התוכנה משווקת כיום בשתי גרסאות. גרסת ה Photo shop המכילה בתוכה את הכלים הבסיסיים מהגרסאות הקודמות, והגירסה השניה "Photoshop Extended" החדשנית יותר המקנה כלים נוספים לעריכה גרפית תלת מימדית, עריכת וידאו ועוד..

תוכנת פוטו שופ כוללת מגוון גדול של כלי גראפיקה מתקדמים המתאימים לתחומים רבים העוסקים בכל נושא עיבוד התמונה ובנייתה.
שלל האפשרויות הטמונות בפוטושופ הופכות אותה לתוכנה הפופולארית ביותר בקרב גרפיקאים ואנשי מקצוע ואף בקרב חובבים.

צלמים רבים משתמשים בתוכנה זו כ"חדר חושך דיגיטלי" ועורכים בעזרתה ליטושי תמונה בדיוק כמו אלו הנעשים בחדרי חושך בזמן פיתוח ועריכת פילמים.
בנוסף, משתמשים בה הצלמים לצורך עיבודים שונים של התמונה כמו שינויים ברווית הצבע, חידודים שונים, חיתוכים ועוד..

בעזרת הפוטושופ יכולים מעצבים גראפיים לבצע אין סוף רעיונות יצירתיים ומגוונים. החל מהפקת כרטיסי ביקור, כרטיסי ברכה, הזמנות לחתונות ועד שלטי חוצות ענקיים, ססגוניים ואטרקטיביים.

עיצוב תמונות בפוטושופ

גם בתחום הדוגמנות משתמשים לא מעט בפוטושופ.
המעצב הגרפי יכול לדאוג שהדוגמנית בכרזה תהפוך במהרה מחיוורת לשזופה, לשנות את גון עיניה, לחדד וליפות את אפה, להוסיף לה כמה קילוגרמים או להשילם, ולשחק עם התמונה כאוות נפשו עד לקבלת התוצאה האופטימאלית והרצויה.

תוכנת הפוטושופ משתמשת בשיטת החלוקה לשכבות המאפשרת לעשות שינויים רבים רק על חלק מהתמונה, ליצור קולאז'ים מחלקי תמונות ולשחק עם התמונה כאוות נפשנו.

בשנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט והפיכתו לכלי שימושי הנמצא כמעט בכל בית, החל להתפרסם מידע רב בכל נושא תוכנות הגרפיקה בכללותן וגם בתוכנת הפוטושופ.

כיום ניתן למצוא באינטרנט הרבה עזרים וכלים שונים לשימוש בתוכנה זו. החל מדוגמאות רבות של עבודות שנעשו בשימוש עם התוכנה, דרך טיפים מגרפיקאים מנוסים המלמדים את רזי התוכנה עבור חובבים, אנשי מקצוע בראשית דרכם, וסתם אנשים המעוניינים לרכוש ידע בתוכנות עיצוב.

גולשים רבים המצויים בחומר מציעים חינם אין כסף מדריכים עדכניים לתוכנה שחיברו בעצמם וכל הרוצה ללמוד את נפלאות תוכנת הפוטושופ מבלי לשלם אלפי שקלים בלימודים ובקורסים שונים, צריך רק להיכנס לאינטרנט ולמצוא שם כל שיבקש בנושא זה.

פוטושופ להורדה חינם בגרסאות CS3 CS4

את רוב גרסאות הפוטו שופ הקיימות עד היום לתוכנה זו, כולל הגרסאות CS3 CS4 ניתן למצוא להורדה חינם דרך האינטרנט וללמוד אותם לבד בבית אך עם זאת מומלץ להשתמש בגרסאות מקוריות וללמוד באתרים המאפשרים לימוד פוטושופ בצורה ברורה או אפילו לקחת מספר שיעורים בכדי ללמוד מספר טכניקות שיחסכו שעות של לימוד "חינם" מול המחשב.

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 16 שבועות 6 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010