פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | קהילת מעצבים | בלוגים - כתבות

בלוגים - כתבות

מה תלמד בקורס עיצוב גרפי?

הלימודים בקורס שמים דגש על הסמכה לעבודה בתוכנות המקובלות, לצד ידע תיאורטי בנושא העיצוב. צבירת ניסיון ביצירת קמפיינים וגיבושם לתיק עבודות מגוון, הוא תנאי נוסף לבחירת קורס מקצועי בתחום זה

איך עיצוב נכון יכול לשפר המרות בדף נחיתה

במידה וכל אחד מכם ידע לפעול בצורה אחראית וזאת כאשר הוא מקדיש לעיצוב נכון של דף ההמרה את כל תשומת הלב הדרושה אזי יהיה ניתן להבטיח מצדו כי ההמרות יהיו בשיא. הרי דף המרות אשר מאופיין בעיצוב מרשים צפוי להיות כזה שימשוך הרבה יותר תשומת לב וזאת כאשר הגולש הממוצע ירצה להישאר בו הרבה יותר זמן עקב כך. אז שימו לב כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה וזאת לשם השגת מבוקשכם ועל הצד הטוב ביותר שישנו.

מה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים ללמוד לימוד עיצוב גרפי ולימודי צילום?

שוק התעסוקה משתנה ללא הרף, ואחת המגמות היותר בולטות בו הוא הגידול בביקוש לאנשי מקצוע מיומנים בתחומים שנדרשת בהם גם יצירתיות - דוגמת עיצוב גרפי וצילום. בהתאם הן לימודי עיצוב גרפי והן לימודי צילום הם שני אפיקים מומלצים למי שרוצה ליהנות מקריירה מאתגרת, מעניינת ומספקת מאוד, ועל-מנת שהלימודים אכן יהוו קרש קפיצה אפקטיבי לקריירה שכזו חשוב לבחור אותם באופן מושכל.

איך לעצב משחקי מחשב וקונסולות?

 

תמיד חלמתם לשחק במשחק שאתם יצרתם?

היכולות של בית דפוס

שירותי דפוס ניתנים על ידי עסקים בכל רחבי הארץ והם מתאימים לקהל יעד מגוון במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. על מנת לנצל בצורה נכונה את השירותים הקיימים כדאי להכיר את יכולות בתי העסק ולבחור אותם היטב

שונה זה מיוחד

בעולם העסקים ובמיוחד בשוק הישראלי הקטן והתחרותי, אם אתם בעלי עסק אתם בוודאי יודעים שאתם צריכים לבלוט מעל כולם, איך עושים את זה? כל הפרטים בכתבה

פונט בעברית

תוכנות גרפיות עבור בניית מודלים תלת מימדיים

תחום העיצוב הגרפי הולך ומתפתח עם השנים, כאשר המומחים טוענים כי שורשי העיצוב הגרפי התחילו עם המצאת המילה הכתובה. בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש המשנה את עולם העיצוב לאור כניסתן המרשימה של מדפסות התלת מימד.

שיווק דיגיטלי מקצועי לעסקים

כל עסק זקוק היום לשיווק דיגיטלי וזאת במידה ובעליו יהיו מעוניינים לגרום לכך שיהפוך להיות עסק מצליח ופורה. בעזרת שיווק דיגיטלי מקצועי לעסקים ניתן להביא לכדי הצלחה משמעותית בכל הקשור להגדלת המחזור העסקי. הסיבה העיקרית לכך היא עצם זה שהעולם הפרסומי האינטרנטי מאפשר לנו לבצע היום פרסום ממוקד מאי פעם.

מעצבים, מדפיסים, מפרסמים, מוכרים