פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

תוכנת אפטר אפקטס - After Effects

תוכנת אפטר אפקטס After Effects הינה תוכנה המשמשת לעיבוד, יצירה של תכני וידאו דיגיטאליים וגרפיקה. מופצת בידי חברת אדובי. התוכנה כוללת מגוון רחב של כלים, אפקטים, כתוביות ואמצעים נוספים המסייעים לשיפור גרפי של חומרי הוידאו.

במהלך השנים האחרונות הפכה אפטר אפקטס לתוכנה המובילה בתחום העיצוב הגרפי לוידיאו.
היא נחשבת לתוכנה מורכבת גם עבור המנוסים והותיקים שבתחום הלומדים ממנה כל יום דברים חדשים.

תוכנת אפטר אפקטס נעזרת במערכת של שכבות המסודרות ברצף זמן על מנת ליצור קומפוזיציות מתמונות דוממות ומקטעי וידאו.

גרפיקאים, מעצבים ואנשי הווידיאו העוסקים בתחום, יכולים בעזרת תוכנה זו לשלוט בצורה עצמאית במיקום ובשקיפות של כל שכבה והוספת אפקטים רבים עליה.

יש המכנים את תוכנת אפטר אפקטס כפוטושופ של הווידיאו וזאת משום שגמישותה מאפשרת לכל המשתמשים בה לשנות ולשחק בסרט הוידאו איך שרק ירצו ובכל דרך שיבחרו, ממש כמו שעושה תוכנת הפוטושופ בעיבוד תמונות.

בעזרת אפטר אפקטס המשתמשת במערכת של רזולוציה עצמאית, ניתן לצרף אובייקטים שונים, גרפים ושכבות טקסט לכדי קומפוזיציה אחת ללא קשר לגודלם ולמידותיהם.

העובדים עם התוכנה יכולים לצרף קבצים מסוגים רבים וליצור מהם משהו חדש.
ניתן ליצור קומפוזיציה בסיסית מקבצי וידאו, אודיו, תמונות וטקסט, ואפשר גם ליצור ממנה מאות אלמנטים שונים כגון: אפקטים ושכבות בתלת מימד, פנסים, מצלמות ,שכבות כיול ועוד...

המעוניינים ללמוד ולהתמקצע בתוכנה זו יכולים לעשות זאת במכללות שונות העוסקות בתחום עיצוב גרפי, וידאו ועריכה, בבתי ספר ללימודי אנימציה, לימודי טלוויזיה, לימודי תקשורת, או בקורסים שונים בבתי ספר למקצועות המחשב הפזורים בכל רחבי הארץ.

גם דרך האינטרנט ניתן למצוא אין סוף אפשרויות ללימוד והכרת תוכנה זו. החל מפורומים מקצועיים המעבירים מידע על התוכנה, נותנים טיפים איך וכיצד להוריד אותה, דרך שיעורים מצולמים בוידיאו המסבירים צעד אחר צעד כיצד יש להפעילה ואיך לעבוד איתה, ואף דרך תקליטורים אינטראקטיביים המופיעים בשפה העברית ומצויים ברשת.

לא מעט גולשים המתמחים ביישומי הוידיאו למיניהם, נותנים, חינם אין כסף, מידע רב אודות התוכנה בצירוף הדרכה ברורה וידידותית לכל דורש, ואף עונים על אין ספור שאלות של הגולשים ומתכתבים עימם באינטרנט.

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 16 שבועות 16 שעות
הצטרף ב: 21/03/2010