פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

תוכנת אין דיזיין - InDesign

תוכנת אין דיזיין - InDesign נחשבת כיום לתוכנת המלל המפורסמת ביותר. התוכנה מבית אדובי אינה נחשבת כתוכנת עיצוב העומדת בפני עצמה אלא כחלק ממגוון תוכנות המתעסקות כולן בעיצוב גרפי על כל צורותיו והיבטיו.

התוכנה עצמה משלבת בתוכה אלמנטים ולינקים מתוכנות גרפיקה ממוחשבת שונות.
כלי העיצוב של תוכנת אין דיזיין נחשבים לבסיסיים פשוטים וברורים, ומתבססים על כלי העיצוב השונים הקיימים בתוכנות עיצוב נוספות כמו תוכנת הפוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור העובדות בהרמוניה מוחלטת עם תוכנת האין דיזיין.

המשתמשים העיקריים בתוכנת אין דיזיין הם המעצבים הגרפיים, אשר עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בתי דפוס, ומכאן שעליהם לשלוט בכל רזי התוכנה, ללמוד ולהכיר את דרישות בתי הדפוס השונים, לשלוט בעבודת ההפקה והעריכה של המוצרים ברמה הגבוהה ביותר , להקפיד על פיתוח וגימור המוצר וכל זאת לשביעות רצונם של בתי הדפוס.

בעזרת תוכנת אין דיזיין, ניתן להכין, לבנות ולערוך קטלוגים שונים, חוברות, אלבומים, מחברות ואפילו ספרים בכל הגדלים.

את תוכנת אין דיזיין ניתן ללמוד בבתי ספר לעיצוב גרפי, בקורסים שונים המתקיימים ברחבי הארץ ואף דרך האינטרנט בחינם לכל דורש.

התוכנה כאמור נשענת על תוכנות גראפיות אחרות, ולכן הבאים ללמוד אותה, יתעסקו בעיקר בכיצד ואיך ניתן לייבא קבצים מהתוכנות השונות ,להדביקם ולהשתילם בתוכנת אין דיזיין, ומנגד, כיצד אפשר לייצא אלמנטים שונים מהתוכנה ולהעבירם לגרסאות נמוכות יותר או לתוכנות גרפיות נוספות, כיצד אפשר להטמיע בתוך הקובץ פונטים שונים השייכים אליו, מהו קובץ פתוח וכיצד עובדים איתו, איך ניתן לשמור ולשמר את הרזולציות הנכונות של תמונות אשר אף הן נלקחו מתוכנות אחרות ובעיקר לשחות היטב בכל הפונקציות השונות הקיימות בתוכנות השונות העובדות בשיתוף פעולה מלא והדוק עם תוכנת אין דיזיין. בנוסף יעסקו הלימודים במתן הסבר מקיף על כל תורת הוקטור, מה היא מאפשרת ומה ניתן לעשות בעזרתה.

את כל החומר הנלמד, בצירוף צפייה בסרטוני הדרכה מפורטים, קבלת הדרכה כתובה שלב אחר שלב מגרפיקאים מקצועיים, טיפים ועצות שונות על אפשרויות הורדת התוכנה, כיצד ניתן ליצור אפקטים שונים בשילוב צפייה בהם וכיצד ניתן להפוך את עבודת העריכה על ספרים וחוברת שונות לעבודה קלה וכייפית - ניתן להוריד חינם אין כסף באתרים השונים המצויים באינטרנט.

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 16 שבועות 5 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010