פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

תוכנת אילוסטרייטור - Illustrator

תוכנת אילוסטרייטור - Adobe Illustrator הינה תוכנת גרפיקה וקטורית המתמחה באיורים, התוכנה אילוסטרייטור פותחה על ידי חברת אדובי.
התוכנה שבתחילה פעלה על מקינטוש, התפתחה מאוחר יותר גם בגירסה ל windows. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנת האיור המובילה בעולם.

המשתמשים העיקריים בתוכנה זו הם גרפיקאים ומעצבים גרפיים, אשר בעזרתה יכולים לעצב כמעט הכל, לאייר ולצייר, וזאת ללא צורך בשילוב של תוכנות גראפיות נוספות. יחד עם זאת, כאשר מעצבים גרפיים משלבים תוכנה זו יחד עם התוכנות פוטושופ ואינדיזיין , באפשרותם להגיע לתוצאה המושלמת בתחום העיצוב הגרפי.

בעזרת תוכנת האילוסטרייטור ניתן לעצב לוגויים, גרפים, פוסטרים שונים, אריזות למיניהן, בורשורים וידיעונים, עטיפות לדיסקים, כריכות לספרים ואלבומים, מדבקות, שימוש באפקטים של תלת מימד, בניית טקסטורות והדפסות הכוללות עיצוב על טקסטיל , בנייה ועיצוב גרפי של אתרים באינטרנט ועוד...

התוכנה משתמשת בשיטה הווקטורית, ומכאן שהתמונות המוצגות אינן מורכבות מפיקסלים. דבר זה מאפשר יצירת אובייקט קטן אשר ניתן להגדילו באופן משמעותי מבלי לפגוע בחדות התמונה ומבלי שתצא מטושטשת, מרוחה ולא ברורה.

לתוכנה זו יצאו לא מעט גרסאות, כשהאחרונה מביניהן וה 15 במספר, אשר יצאה בשנת 2010 היא גירסת, Illustrator CS5.

תוכנה זו נלמדת במוסדות שונים ללימודי גרפיקה ועיצוב ואף בקורסים קצרים הניתנים לעוסקים בתחום העיצוב והגרפיקה , לתלמידים חדשים ולכאלו המעוניינים לשלוט באחת מתוכנות העיצוב הטובות ביותר שקיימות היום.

כמו כן, באינטרנט קיימים אין ספור קורסים הניתנים בתשלום ובחינם לכל המעוניינים. פורומים רבים באינטרנט מפגישים גולשים רבים המעוניינים ללמוד את רזי התוכנה.
אנשי מקצוע רבים נענים לפניות הרבות, ומוכנים, חינם ללא כסף, להעביר את הידע הרב שברשותם לכל מתעניין ודורש דרך רשת האינטרנט.

עוד יכולים הגולשים, דרך האינטרנט, לצפות בתמונות ובעבודות שונות אשר עוצבו ונעשו עם תוכנה זו ואף להורידם בחינם.
גם ספרים המלמדים את התוכנה וחוברות רבות המכילות לימוד של גרסאות שונות של התוכנה, מופצים חינם ברשת וניתן להורידם במלואם וללא תשלום.

את תוכנת האילוסטרייטור עצמה, כמו תוכנות גראפיות אחרות, ניתן להוריד בחינם באינטרנט.
מי שחפצה נפשו בתוכנה זו, צריך רק להיכנס לאינטרנט, שם ייחשף לאין ספור טיפים והצעות מגולשים אחרים ואנשים הבקיאים בתחום, אשר יתנו חינם לכל דורש אין סוף טיפים בשילוב עזרה במהלך כל השלבים כיצד ואיך להוריד את התוכנה.

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 16 שבועות 16 שעות
הצטרף ב: 21/03/2010