פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | קהילת מעצבים
  • warning: preg_match(): Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /home/pixel/domains/pixelstudy.com/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.
  • warning: preg_match(): Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /home/pixel/domains/pixelstudy.com/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.

קהילת מעצבים

אתר פיקסלסטדי קהילת מעצבים גרפיים מאפשר שיתוף תוכן של גרפיקאיים, עיצוב אינטרנט ועד גרפיקת דפוס.
האתר מכיל תוכן לימודי עיצוב גרפי המומחשים באמצעות סרטונים ותוכן.

הקהילה מבוססת על מערכת עם פיצ'רים מתקדמים של רשת חברתית המאפשרת כתיבת הודעות אישית בין חברי האתר, הוספה לחברים, יצירת קבוצות בפורום עיצוב גרפי בנושאי עיצוב שונים: פוטושופ, פלאש, דרימוויבר ועוד תוכנות של גרפיקה ממוחשבת...

חבר בקהילת הגרפיקאיים, מה זה נותן?

להיות חבר בקהילת הגרפיקאיים מאפשר ליצור פרופיל עם תיק עבודות וירטואלי, כתיבה בבלוג, השתתפות בתחרויות עיצוב נושאי פרסים, מיתוג אישי באמצעות שיתוף תוכן איכותי והשתתפות בדיוני הקהילה באתר או בפייסבוק.

כל משתמש הרשום לאתר מקבל הרשאות להוסיף תוכן למועדפים, להוסיף תוכן, לצפות בתכנים, לרשום תגובות הורדת כלים והרשאות נוספות שגולשים לא רשומים, לא רשאים לצפות, הרישום לאתר חינם ובצורה חופשית!

מעצבים מתחילים – מתקדמים כאחד...

בין חברי האתר ניתן למצוא גרפיקאיים מתחילים החובבים את נושא הגרפיקה והעיצוב וכאלו שעובדים כמעצבים מקצועיים ומכירים את רזי המקצוע שנים רבות...

כחלק מהמידע באתר ניתן להתרשם ממילון המונחים הגרפיים הגדול ביותר בישראל!

קורסים בעיצוב גרפי

צוות פיקסלסטדי בא לעודד את תחום העיצוב הגרפי בארץ ומספק עם מיטב המרצים שיעורים פרטיים, קורסים בעיצוב גרפי, סדנאות והרצאות חינם בשיתוף אדובי וחברות מובילות בתחום הגרפיקה . לקבלת מידע הירשם בעמוד קורסים - סדנאות בעיצוב גרפי