פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

עיצוב אתרים – עזרה מחברים למקצוע

אם אתם מעצבים גרפיים או לומדים את תחום העיצוב הגרפי ומעוניינים להיות מעודכנים בכל החידושים המשתייכים אל תחום זה ולאמץ כלים ותוכנות שיוכלו לשפר את הביצועים שלכם בעבודה, קרוב לוודאי שתחפשו מעצבים גרפים שאיתם תוכלו לתקשר וכן מקורות מידע שונים באינטרנט באמצעותם תוכלו להשלים מידע חסר וללמוד כמה דברים חדשים בתחום.

חשיבות הקהילה לבעל מקצוע


קהילה מקצועית היא קהילה המורכבת מאנשי מקצוע בתחום הגרפי (או כל תחום אחר) שבוחנים יחדיו את הידע הקיים שלהם ועוזרים אחד לשני מבחינה מקצועית וזאת על מנת לשפר את ההישגים שלהם בתחום בו הם עוסקים. יש לקחת בחשבון שתחום העיצוב הגרפי הוא תחום רחב ויש גרפיקאים וותיקים שנחשפו לכל הקשור אל עולם עיצוב האתרים רק בשנים האחרונות. מעצבים גרפים אלו יכולים להיות מיומנים ומוצלחים בכל הקשור אל עיצוב פרוספקטים ונושאים נוספים הקשורים אל עולם העיצוב, אך בתחום הספציפי של עיצוב אתרים הם עדיין צריכים עזרה מחברים וכלים שונים שיעזרו להם ללמוד את התחום טוב יותר ולהשתפר בו. כלומר, הם זקוקים לקהילה מקצועית לומדת שתעזור להם ותהווה מרכיב עזר מרכזי בהתפתחותה המקצועית שלהם. אתר אינטרנט שמשמש כקהילה מקצועית למעצבים יעזור להם להשתפר בתחום בו הם עוסקים.

אם בעבר הלא רחוק אנשי מקצוע היו צריכים להיפגש על מנת לעזור אחד לשני, כיום יש קהילות מקוונות של אנשי מקצוע. היתרונות של קהילת מעצבים מקוונת באים לידי ביטוי בכך שלא צריך לתאם זמנים מיוחדים על מנת להיפגש, לא צריך לבזבז דלק ולא צריך להתחיל ולגמוע מרחקים על מנת להיפגש באותו מיקום עליו הוחלט. קהילת מעצבים באינטרנט מאפשרת לכל מעצב התייעץ, ללמוד ולשתף בכל יום ובכל שעה באמצעות אתר אינטרנט משותף.

בעלי המקצוע שמשתייכים אל קהילת עיצוב גרפי יוכלו ליהנות מפורום מעצבים שעיקרו לאפשר להם לשתף מידע בכל הקשור אל תחום הגרפיקה, להתייעץ לגבי נושאים שונים ולהציע כל מיני הצעות לחברים אחרים בקהילה. בנוסף, הם יוכלו להשתמש בכלים שונים הניתנים על ידי אתר קהילת המעצבים הגרפיים, כמו למשל תוכנות שונות, עיצובים ועוד. יתרונות נוספים של השתייכות לקהילה מקצועית הם אפשרות לפרסם כתבות בתחום העיצוב הגרפי, השתתפות בכל מיני תחרויות של עיצוב שיביא אתכם למודעות של קהילת המעצבים, היכרות עם שאר חברי האתר והרשמה אל כנסים וקורסים שונים בתחום העיצוב הגרפי.

כי היום גם מעצבים גרפים מתחילים שעוסקים בתחום עיצוב אתרים וגם מעצבים וותיקים שמעוניינים להתעדכן וללמוד נושאים חדשים בתחום הגרפיקה יכולים ליהנות ממידע ומשיתוף פעולה פורה בין אנשי הקהילה הגרפית המקוונת.
 

mockup-654585_640.jpg

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 6 שבועות 6 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010