פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

מעצבים, מדפיסים, מפרסמים, מוכרים

לא משנה אם העסק שלכם הוא עסק קטן ובוטיקי, או ארגון גדול החולש על מספר רב של משרדים. מה שמשותף לכולכם הוא האפשרות להשתמש בשירות של הפקות דפוס לטובת בית העסק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר עם בית דפוס נבחר, לעצב ביחד מעטפה עיצובית שתשקף את רוח העסק שלכם, ומכאן והלאה – השמיים הם הגבול. האפשרויות הפרוסות בפניכם הן אינסופיות, ובהשקעה קטנה אתם מבטיחים לעצמכם מינוף אדיר של העסק שלכם.

ראשית, בוחרים קו עיצובי

החלטתם לעשות שימוש נרחב בדפוס לטובת קידום בית העסק שלכם? מדובר על צעד נבון שעתיד לקדם אתכם מאד. רגע לפני שאתם מדפיסים ומפרסמים, הרי שעליכם לבחור קו עיצובי ממותג שיזוהה עם העסק שלכם. בתי הדפוס המציעים שירות של הפקות דפוס, המון פעמים גם מציעים לרשותכם מעצבים מוכשרים. יחד איתם, תוכלו לבנות תבנית עיצובית הכוללת בחירת צבעים, לוגו ואלמנטים נוספים – רגע לפני שאתם מדפיסים. מה תוכלו להדפיס ואיך זה עתיד לקדם אתכם?

פולדרים שימושיים

במהלך העבודה של לא מעט חברות, מקופל גם השלב בו מוצעת ללקוח הצעת מחיר. תוכלו להציע ללקוח הצעת מחיר על דף מזדמן שנמצא בקרבת מקום, או להדפיס עבורו הצעה מסודרת שלבסוף תשולב בתוך פולדר ממותג ומעוצב. הפולדרים הן מעין תיקיות מנייר, בהן תוכלו לאחסן את המסכמים השונים, לרבות הצעות המחיר שתציעו. באופן שכזה, העסק משתקף כעסק מכובד ורציני, ובנוסף, אתם מלכדים ומכניסים את הלקוח לאווירה של העסק שלכם הודות למיתוג על גב הפולדר.

לוחות שנה ממותגים

בעת שמגיעים אליכם לקוחות לפגישה עסקית, ביקור מזדמן או רכישה של מוצר או שירות שתאם מציעים, הרי שתוכלו להיפרד מהם לשלום עם מתנה. כאשר מדובר על הפקות דפוס, מדובר גם על מרנצ'נדייז שתוכלו להעניק לבחירתם. לוח השנה לדוגמא הוא מתנה נפלאה ושימושית שניתן להעניק לקהל המבקרים שלכם. את לוח השנה תעצבו כמובן על פי צבעי המותג שלכם, תוך שתפרסמו את הלוגו שלכם עם פרטי ההתקשרות. מאחר ומדובר על מתנה שימושית מאד, תהיו בטוחים כי בשורת העסק שלכם תופץ הלאה. כמו כן, ניתן גם למתג ולהדפיס מחברות הנושאות את שם העסק שלכם, ולהשמיש גם אותן כמתנות אפשריות ללקוחות.

פליירים ועלוני מידע

בתי הדפוס המציעים את השירות של הפקות דפוס, מציעים כמובן גם הדפסה של פליירים ועלוני מידע. לא מעטים בתי העסקים ששולחים את הלקוחות שלהם לאתר האינטרנט על מנת לקרוא עוד מידע על שירותים או מוצרים, אך חשוב לזכור שצריך להנגיש ללקוחות את המידע בזמינות גבוהה. לכן, הפליירים ועלוני המידע נותרו כחיוניים לטובת קידום העסק שלכם. את עלוני המידע תוכלו להציב בפתח בית העסק, כך שכל לקוח יוכל לקרוא ולהתעניין לגבי השירותים שאתם מציעים.

 

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 12 שבועות 15 שעות
הצטרף ב: 21/03/2010