פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

מה תלמד בקורס עיצוב גרפי?

הלימודים בקורס שמים דגש על הסמכה לעבודה בתוכנות המקובלות, לצד ידע תיאורטי בנושא העיצוב. צבירת ניסיון ביצירת קמפיינים וגיבושם לתיק עבודות מגוון, הוא תנאי נוסף לבחירת קורס מקצועי בתחום זה

--
עיצוב גרפי, הוא תחום עיסוק נפוץ ומבוקש בעולמות הדיגיטליים כיום. עיצוב אתרי אינטרנט, קמפיינים פרסומיים ברשת ובפלטפורמות הטכנולוגיות השונות, הם חלק מתפקידיו של המעצב הגרפי. מעצב כזה יכול להיות בעל תפקיד בחברה, במחלקת עיצוב או לחלופין כספק חיצוני בסטודיו עצמאי, שהחברה צורכת את שירותיו.

מעבר לחוש היצירתי והעיצובי, על אותם אנשי מקצוע להתחבר היום גם לכל נושא התוכן השיווקי. הם נדרשים לדעת להטמיע ולהעביר מסרים, באמצעות העבודות שלהם, דוגמת כרזות, דפי נחיתה ועוד – בהתאם לחוויית המשתמש הרלוונטית.

הדרך של המעצב להציג את עבודותיו ולספק התרשמות משמעותית מהכישורים שלו, היא בעזרת תיק עבודות. תיק כזה, הוא כרטיס הביקור של המעצב ובו, יכול להציג את הייחודיות שלו בעולם תחרותי זה. חשוב שכל מעצב יגבש לעצמו כבר מהצעד הראשון תיק איכותי ובעיקר מגוון.

מה כוללים לימודים בקורס עיצוב גרפי?

כרטיס הכניסה לכל הטוב הזה, הוא בעזרת בחירה נכונה של לימודי עיצוב גרפי. מסגרת שכזו, צריכה לכלול מספר מרכיבים. כאמור, קורס שמוציא את המעצב עם תיק עבודות מגוון ואיכותי, מאפשר לו להגיע למעסיקים פוטנציאליים ולהרשים אותם בכישוריו לכדי קבלת עבודה ראשונה בתחום.

בין היתר, דבר זה יתבצע כאשר הקורס יכלול הסכמה בתוכנות המקובלות בשוק העבודות. מדובר על תוכנות "אדובי" דוגמת פוטושופ שהמעצב חייב לשלוט בהן היטב.

כאמור, המעצב צריך לדעת לעצב אתרי אינטרנט, אך גם קמפיינים בדיגיטל, כרזות ובאנרים. בכל מקום עבודה ישנן דרישות שונות מהמעצב ועל כן, חשוב להיות מעצב דינמי, מגוון ולא מקובע. מבחינת הלימודים, חשוב כי במהלכם ירכוש המעצב כמה שיותר ניסיון ושליטה, במגוון תוכנות ויכולות. כך יהפוך בעזרת הלימודים למעצב מבוקש.

לימוד עיצוב גרפי – מה מעבר לתוכנות ולמי זה מתאים?

מלבד הניסיון המעשי, ישנה חשיבות במסגרת הלימודים לקבל גם את הרקע העיוני. כמו בכל תחום, גם בעיצוב הגרפי יש מתודולוגיה, ספרות ומאמרים מקצועיים שצריך לקרוא, להפנים ולהיבחן עליהם. יש מקום גם להרצאות ומעבר על חומר עיוני, יחד עם ההתמודדות עם קמפיינים בתוך "דד-ליינים", כפי שמקובל בתעשייה.

לימודים בקורס עיצוב גרפי, יכולים להתאים גם למי שאין רקע בתחום. הבסיס הוא היכרות עם יסודות העיצוב ושליטה טובה בסביבה ממוחשבת. זאת, מאחר והלימודים כאמור, כוללים הסמכה והכשרה בתוכנות מחשב. אין מקום לאלתורים והלומדים צריכים לתפעל היטב את התוכנות ולדעת לשלוט בהן בעיניים עצומות.

לסיכום, בקורס עיצוב גרפי נלמד:

  • לגבש רעיון מהרמת התכנון הבסיסי ועד לתוצאה הסופית.
  • להתמקצע בתוכנות ושאר פלטפורמות דיגיטליות רלוונטיות.
  • לצבור ניסיון מעשי ביצירת קמפיינים.
  • לגבש את כלל התוצרים עליהם עבדנו לתיק עבודות מגוון.

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 20 שבועות 2 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010