פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

טונר למדפסת

אנשים רבים רוכשים מדפסת איכותית, מקצועית ולא זולה לשימוש פרטי וביתי או לשימוש משרדי, אך מוצאים את עצמם מתלבטים בשאלה איזה טונר לקנות למדפסת. הרי מדפסת לא שווה כלום אם הטונר שלה אינו איכותי ועמיד.

על מנת לשמור הן על המדפסת לאורך זמן והן על הטונר יש לרכוש את המוצרים אך ורק ממקומות מורשים ומוכרים. מכיוון שהמוצר אינו זול עדיף להשקיע זמן וקצת יותר כסף בטונר איכותי מאשר למצוא את עצמכם מחליפים טונר בכל פעם. רכישת טונר למדפסת שהוא גם איכותי תחסוך לא מעט עלויות בהמשך ולכן שווה להבין ולהשקיע בבחירת המוצר.

אופן השימוש במדפסת משתנה בהתאם לצרכים של הקונה. אם המדפסת נועדה לשמש תלמידי בית ספר או סטודנטים, הרי שהשימוש במדפסת נעשה בתדירות נמוכה יחסית לעומת מדפסת שנועדה לשרת משרד שהשימוש במדפסת לרוב אינטנסיבי הרבה יותר. לכן, אחד השיקולים בבחירת מדפסת ייעשה בהתאם לרמת השימוש בה.

התאמת הטונר למדפסת צריכה להיעשות בהתאם לסוג המדפסת והדגם וכמובן שמבנה המחסנית חייב להתאים באופן מדויק למיקום שלו אחרת המחסנית לא תעבוד.

אחת הטעויות הנפוצות בשימוש במדפסת היא שמשתמשים מתעלמים מאות האזהרה שהמדפסת נותנת כאשר מחסנית הטונר עומדת להסתיים. רבים ממשיכים להשתמש במדפסת במטרה לנצל את הטונר עד תום, אולם דווקא ברגע הדפסה המדפסת פשוט מפסיקה להדפיס והדבר עלול לפגוע במשתמש.

רכישת טונר מקורי אינה זולה אמנם אך שווה להשקיע מדיי פעם במוצר שיישמר לאורך זמן ויהיה אפקטיבי ואיכותי לעומת מוצר זול יותר שצפוי להתקלקל או לא לבצע את העבודה כראוי. כמו כן, רכישת טונר מקורי מגיעה עם אחריות כך שאם ישנה בעיה כלשהי והטונר מתקלקל או אינו עובד ראוי, אפשר לפנות לחברה ולקבל טונר חדש. השימוש בטונר מקורי משתלם, מונע הוצאות כספיות מיותרות ומספק הדפסה איכותית לאורך זמן.

לסיכום, לאחר שהשקעתם במדפסת איכותית, בוודאי לא תרצו להתפשר על דברים אחרים כגון איכות הטונר והדיו, שהרי גם הם משפיעים על איכות ההדפסה. כיום ניתן להיעזר באינטרנט ולבדוק לפני שרוכשים, שהחברה קודם כל מוכרת ומקצועית, שישנם מספיק דגמים וכמובן הדגם שאתם מחפשים, שהטונר מקורי ומותאם למדפסת שלכם. בחירת טונר חייבת להיעשות בצורה חכמה כדי שתוכלו ליהנות מהמדפסת לאורך זמן רב. 

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 7 שבועות 8 שעות
הצטרף ב: 21/03/2010