פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

היכולות של בית דפוס

שירותי דפוס ניתנים על ידי עסקים בכל רחבי הארץ והם מתאימים לקהל יעד מגוון במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. על מנת לנצל בצורה נכונה את השירותים הקיימים כדאי להכיר את יכולות בתי העסק ולבחור אותם היטב

בית דפוס הוא עסק שמתמחה במתן שירותי הדפסות. בתי עסק מן הסוג הזה מפוזרים בכל רחבי הארץ ופונים לקהלי יעד מגוונים. לקוחות פרטיים משתמשים בשירותי העסק על מנת לבצע הדפסות פרטיות, עסקים אחרים נעזרים בהם כדי לקבל שירותי הדפסה מסביב לשעון ויש גם מוסדות ציבור שמתנהלים ברמה היום יומית מול מערכות דפוס גדולות.


השירותים העיקריים של הדפוס

אלו השירותים העיקריים הניתנים על ידי בית דפוס:

א. הדפסה – השירות הבולט והחשוב ביותר כולל הדפסה בסיסית. זו הדפסה שמתבצעת באמצעות יצירת גיליון מנייר או מחומר אחר, על ידי הטבעת דיו במספר עותקים רצוי. הנתונים שמודפסים מגיעים מתוך קובץ או תמונת מקור.

ב. דפוס דיגיטלי – היכולות של מערכות דפוס כוללות שימוש נרחב באמצעים דיגיטליים. בכל עסק מקצועי ניתן לתאם דפוס דיגיטלי של הדפסה ללא לוחות, אלא באמצעות קובץ המועבר מתוך מחשב או אמצעי מדיה אחרים. דפוס דיגיטלי מיועד אמנם לכמויות קטנות, אך היכולות הקיימות מאפשרות גם עמידה בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות עבור כמויות גדולות במיוחד.

ג. עימוד – אי אפשר לדבר על היכולות של מערכות דפוס בלי להזכיר את שירותי העימוד. זהו שירות חיוני לבתי עסק, כי הוא כולל מיקום מדויק של התוכן המיועד להדפסה על גבי כל עמוד בנפרד. העימוד מתבצע היום עם מחשבים אך בעבר הוא חייב שימוש באמצעים אנלוגיים בלבד.


איזה סוגי הדפסה אפשר להזמין?

היכולות של בית דפוס כוללות התאמה של השירות לצרכי הלקוחות. תחת הקטגוריה של "הדפסות" למשל אפשר להזמין הדפסה אמנותית, הדפסה על בד, הדפסה על זכוכית והדפסה על קנבס. לכל שירות הדפסה יש מאפיינים אחרים שמשפיעים על התוצר הסופי.
הדפסה אמנותית מיועדת לפריטי אמנות ובה שמים דגש על איכות גבוהה ורזולוציה מדויקת, בעוד הדפסה על בד מתבצעת עם מכונות ייעודיות ומתאימה לחולצות, כובעים, מכנסיים, מוצרי טקסטיל, פריטים דקורטיביים ועוד.

לצורך השוואה, הדפסה על זכוכית מתבצעת עם מכונות שולחניות גדולות והיא כוללת ייבוש מיידי על ידי מנורות UV. זו יכולת מרשימה של בתי דפוס ברחבי הארץ, שמציבה אותם בשורה אחת עם בתי העסק המובילים בעולם.
כמו כן, יש לציין את ההדפסה על קנבס שמיועדת גם לשלטי חוצות.

לבסוף, היכולות של מערכות דפוס מקצועיות כוללות סובלימציה. זו הדפסה באמצעות חום על לוחות מתכת. היתרון שלה הוא הדפסה בגוונים שונים והשימוש בסובלימציה לטובת תגיות שם, שלטים או מגינים.
אפשר להתייעץ עם נציגי מערכות הדפוס לגבי שימושים נוספים ולנצל את היתרונות.
 

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 20 שבועות 2 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010