פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

דיו למדפסת

לא פעם אנשים שמשתמשים במדפסת וההדפסה אינה איכותית וטובה פתאום, הם חושבים שיש בעיה במדפסת ורצים להחליף אותה. תפיסה זו לרוב מוטעית מכיוון שאם ההדפסות אינן טובות פתאום, יש לבדוק קודם כל דווקא את הטונר והדיו ורק אז להבין מהיכן מקור הבעיה.

ללא טונר או דיו למדפסת, המדפסת לא באמת שווה משהו. לכן, לא משנה איזו מדפסת יש לכם, עליכם לשמור על הדיו ולדאוג לרכוש דיו איכותי ומותאם למדפסת. דבר זה הכרחי להמשך השימוש במדפסת וכמובן לאיכות הדפסות גבוהה.

האלמנטים החשובים ביותר בבחירת דיו למדפסת הם כמובן תדירות השימוש במדפסת. אם המדפסת נועדה לשרת את עובדי המשרד הרי שהתדירות וודאי תהיה גבוהה, כמו גם כמות ההדפסות. אם המדפסת נועדה לשימוש ביתי, רוב המקרים התדירות נמוכה ולכן אין צורך להחליף דיו לעיתים קרובות.

כיום ניתן לרכוש דיו מקורי ודיו חלופי או ממוחזר. אם רוכשים דיו ממוחזר או חלופי חשוב לבדוק מהי כמות הדיו שנמצאת במחסנית. לא כל הדיו החלופי או הממוחזר איכותי ולכן רצוי לבדוק מהיכן קונים והאם הדיו איכותי מספיק. לעיתים, שווה להשקיע כמה שקלים יותר ברכישת דיו מקורי שישרת אתכם נאמנה לתקופה ממושכת, מאשר להסתפק בדיו חלופי זול שאינו איכותי מספיק.

בעיה מוכרת בתחום המדפסות והדיו היא דווקא אי שימוש בדיו ובמדפסת. כאשר נוצר מצב שלא השתמשתם במדפסת זמן מה, או כמעט לא השתמשתם, הדיו עלול להתייבש ובכך הופך ללא יעיל ושמיש וזאת למרות שהמכל עדיין מלא.

מכיוון שמדפסות הפכו לנחלת כולם ואינן נמצאות רק במוסדות ובמשרדים, הדרישה לדיו עלתה וחברות רבות שהבינו את הפוטנציאל הטמון בתחום הדיו והמדפסות משווקות את המוצרים בחנויות ובאתרי אינטרנט רבים. כמו כן, תחום המחזור והשמירה על הסביבה הפך לחלק משגרת חיינו כמו מרבית הארצות בעולם ולכן גם פה חברות המשווקות דיו בחרו לשווק מחסניות דיו הניתנות למיחזור ובעצם מעודדת שמירה על סביבה ירוקה וכן מחירי הדיו הממוחזר נמוכים מהדיו המקורי והצרכנים מרוצים מכך.

הדיו הוא הדם של המדפסת. ללא הדיו האיכותי שזורם בעורקיה, המדפסת אינה שווה כלל ולכן בבחירת דיו חשוב מאוד להקפיד על רכישה חכמה כאשר אתם יודעים שהחברה ממנה אתם קונים היא מקצועית ואמינה, שהדיו שבחרתם מתאים בדיוק למדפסת שלכם ואם אתם מעוניינים להשקיע בדיו מקורי שישרת אתכם לאורך זמן ויפיק הדפסות איכותיות או שאתם יכולים להסתפק בדיו חלופי שיתאם לצרכים שלכם.
 

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 4 ימים 3 שעות
הצטרף ב: 21/03/2010