פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

איך עיצוב נכון יכול לשפר המרות בדף נחיתה

במידה וכל אחד מכם ידע לפעול בצורה אחראית וזאת כאשר הוא מקדיש לעיצוב נכון של דף ההמרה את כל תשומת הלב הדרושה אזי יהיה ניתן להבטיח מצדו כי ההמרות יהיו בשיא. הרי דף המרות אשר מאופיין בעיצוב מרשים צפוי להיות כזה שימשוך הרבה יותר תשומת לב וזאת כאשר הגולש הממוצע ירצה להישאר בו הרבה יותר זמן עקב כך. אז שימו לב כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה וזאת לשם השגת מבוקשכם ועל הצד הטוב ביותר שישנו.

דף נחיתה - עיצוב מקצועי בלבד

במידה ותהיו מעוניינים להבטיח שהדף יהיה מעוצב ובצורה אשר תהיה לא פחות מאשר מושלמת וזאת בעבור צרכי ההמרה שלכם אזי תהיו חייבים להקדיש לעניין העיצוב את כל החשיבות וזאת על ידי כך שתבחרו אך ורק בשירותיה של חברה מקצועית וזאת לשם השגת מבוקשכם בעניין.

בעזרת חברה שיודעת כיצד לעצב דפים מסוג זה תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו את המענה הטוב ביותר שקיים וזאת ללא שום ספק בכלל.

המרות רבות - עיצוב מתאים

בכדי להבטיח שתוכלו להשיג כמות מרבית של המרות עליכם יהיה להבין כי ישנם עיצובים אשר מיועדים להשיג מטרה זו. כלומר עיצוב של דף נחיתה באופן ברור ונגיש וזאת לצד היותו כזה שלא מכיל יותר מידי מידע עשוי להיות כזה שיביא תוצאות הרבה יותר משמעותיות.

לאור זאת יהיה כדאי לכל אחד מכם לפעול נכונה וזאת על ידי כך שאתם מוודאים כי אתם בוחרים לעצב את הדף ובדיוק לפי הצורך שלכם. במידה וכך תעשו אזי תוכלו להיות בטוחים כי זו תהיה הדרך המושלמת מצדכם להשיג מבוקשכם בעניין וזאת ללא כל ספק בכלל.

לא רק עיצוב דף הנחיתה

עליכם לדעת כי בנוסף על סוגיית העיצוב עליכם יהיה להבין כי יהיה צורך להשקיע רבות בתוכן של דף הנחיתה. ככל שתדעו להעביר את המסר ובצורה טובה יותר כך הסיכוי כי תוכלו למצוא מבוקשכם בעניין ההמרות יהיה הרבה יותר גבוה.

הרי בסופו של יום הדרך הטובה ביותר מצד כל אחד מכם לפעול תהיה פשוט על ידי כך שתקדישו את מרבית תשומת הלב ולכל פרט קטן. בין אם מדובר על עניין התוכן ובין אם מדובר על כך שתצטרכו להשקיע בעיצוב, בסופו של דבר כל אלה ישתלמו לכם ובצורה יוצאת דופן. היו בטוחים בכך.

בכל אופן, בסופו של דבר כל שנותר יהיה לכם לעשות זה לוודא כי אתם בוחרים בהתאם וזאת כאשר אתם מחפשים אחר שירותיה של חברה שתוכל להעניק לכם את היחס הטוב ביותר שישנו. זו ללא ספק תהיה הדרך הטובה ביותר לפיה תוכלו לפעול לשם השגת מבוקשכם בעצם. אז למה אתם מחכים עם העניין? התחילו לפעול בהקדם לשם השגת מבוקשכם!
 

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 16 שבועות 5 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010