פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

         

Error: Embedded data could not be displayed.

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | יומנים | yogev's בלוג

איך לעצב משחקי מחשב וקונסולות?

 

תמיד חלמתם לשחק במשחק שאתם יצרתם?

משחקי מחשב הם כבר יותר מאורח חיים בעיניי מי שאוהב אותם. לאנשים האוהבים משחקים תמיד תהיה תשוקה ליצירת משחק משלהם הכולל את הדמויות מהדמיון שלהם, העלילה בעיצובם וכל העולם שמסביב נתון ליצירה שלהם. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט כל אחד יכול לעצב לעצמו בביתו הפרטי משחק או קונסולה. עיצוב משחקי מחשב הפך לפופולארי בקרב אוהבי המשחקים וכיום ניתן למצוא הרבה משחקים שנוצרו בידי אנשים פרטיים. מי שייקח את התחום קדימה יכול להתפתח מזה הרבה יותר מתחביב כי אם גם קריירה בתחום.

עיצוב משחקי קונסולות ומחשב – כיצד מתחילים?

· צרו את העולם שלכם – משחקי מחשב הם לא צירוף מקרים, מאחורי כל משחק קיימים אנשים שעבדו קשה על מנת ליצור דמויות, עלילה, אביזרים ומטרה למשחק. השלב הראשון בתכנון משחקי מחשב הוא עבודה על הדמויות. מי יהיו גיבורי המשחק? האם יהיו מספר גיבורים או גיבור אחד? כל אלו שאלות שצריכות לעלות לכם בשלב תכנון המשחק האסטרטגי. השלב הזה הוא בגדר תיאורטי אך הוא חשוב ליצירת המשחק שכן כל משחק מתחיל בתכנון. עליכם לתכנן את אסטרטגיית המשחק האם הוא אקשן, מלחמה, מרוצים וכדומה. אחרי שפיתחתם רעיון זה הזמן להעביר אותו לכתב ובעצם לכתוב תכנון אסטרטגי למשחק.

 

· עצבו את הדמויות –לכל אחד יש גיבור ילדות בראש שמלווה אותו במהלך החיים, זה הזמן ליצור את הגיבור שלכם. הכוונה ביצירת גיבור הפעם היא לא יצירת רקע ומשמעות אלא יצירה שלו בצורה גשמית, כלומר, ליצור דמות גראפית. רוב מעצבי המשחקים עובדים עם תוכנות כמו פוטושופ בעת עיצוב קונסולות משחקים ומשחקי מחשב. לדוגמה בעזרת פוטושופ אפשר ליצור דמות תלת מימדית או דו מימדית מעוצבת בדיוק כמו  שדמיינתם. ישנה חשיבות רבה לעיצוב מקצועי של דמויות מפתח במשחק מחשב שכן הן אלו שבסוף כובשות את לב השחקן וגורמות לו להתחבר למשחק. השקיעו בדמויות מעצמכם וצרו דמות אמיתית וכנה שתכבוש את לב קהל הגיימרים.

 

· האם כל אחד יכול?– התשובה לשאלה האם כל אחד יכול לעצב משחקי מחשב בביתו הפרטי היא חד משמעית – כן! תשמחו לשמוע שכל אחד  מכם יכול באמצעות החלטה פשוטה להפוך בין רגע למעצב משחקי מחשב. כן, זה לא פשוט ולא לומדים הכל ביום אחד אך באמצעות עבודה קשה תוכלו לבסוף להגיע לתוצאה שתמיד חלמתם עליה. אז איך מתחילים? היום קיימות תוכנות רבות ליצירת משחקי מחשב בבית כמו יוניטי (unity) המשמשת גיימרים רבים ביצירה ועיצוב משחקי מחשב וקונסולות ביתיים. באמצעות תוכנה כמו זאת תוכלו ליצור את המשחק הראשון שלכם, להכניס לו דמויות ועלילה ולהתחיל לשחק. עיצוב משחקי מחשב יכול להיות התחביב החדש שלכם אם רק תחליטו כך והמשחק הראשון שלכם קרוב מאי פעם! למתקדמים קיימות תוכנות מתוחכמות יותר העולות כסף ומתאימות למי שירצה להתמקצע בתחום.

עיצוב משחקי מחשב וקונסולות כקריירה

ישנם אנשים שיתחילו מעיצוב משחקי מחשב וקונסולות ביתיים ויבינו שהם מאוהבים בתחום. חדשות טובות לאותם אנשים – תחום הגיימינג בישראל ובעולם בצמיחה וכיום נדרשים יותר ויותר אנשים שאוהבים ומבינים משחקים. ישנם מגוון בתי ספר בארץ ובחו"ל המציעים לימודי עיצוב משחקי מחשב ויוכלו לתת לכם את כל הכלים והידע המקצועי ליצירת משחק מחשב מצליח ומכניס. מי שירצה להיכנס לתחום ולעבוד בחברת משחקים גדולה כמו סוני או נינטנדו זוהי גם אופציה מוצלחת לקריירה בתחום משחקי המחשב. אוהבי המשחקים זה הזמן להפוך את התחביב גם לקריירה ולהגדיל את עולם המשחקים

התמונה של yogev
לא מחובר
התחבר: לפני 16 שבועות 5 ימים
הצטרף ב: 21/03/2010